Klimatyzacji dla domu i firmy

Kiedyś klimatyzator był luksusowym wyposażeniem domu lub biura. Spowodowane było to przede wszystkim wysoką ceną, na jaką nie każdy mógł sobie pozwolić. Montaż klimatyzacji pozwala na przywrócenie komfortu życia zarówno w blokach mieszkalnych, jak i domach wolnostojących. Obecnie – klimatyzacja zaczyna być standardem nie tylko w pomieszczeniach biurowych czy firmach, ale także w domach i mieszkaniach.

Postępujące zmiany klimatu coraz bardziej wpływają na codzienne funkcjonowanie. KSB Klimatyzacje wychodzi na przeciw rosnącym potrzebom i oferuje zakup oraz profesjonalny montaż systemów klimatyzacyjnych.

Oferujemy montaż klimatyzacji w całym województwie mazowieckim m.in. dla mieszkańców takich miast i miejscowości jak:

  • Montaż klimatyzacji Błonie
  • Montaż klimatyzacji Stare Babice
  • Montaż klimatyzacji Grodzisk Mazowiecki

Profesjonaliści z KSB Klimatyzacje pomogą Ci dobrać urządzenie dopasowane idealnie do Twoich potrzeb. Doradzimy Ci, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najbardziej optymalne. Dzięki doświadczeniu i wiedzy, wiemy nie tylko jaki klimatyzator wybrać, ale również jesteśmy ekspertami w montażu każdego rodzaju urządzeń. Posiadamy certyfikaty potwierdzające zdobytą wiedzę oraz praktykę.

Dobry klimatyzator w połączeniu z wysokiej jakości usługą montażu, jest gwarantem odpowiedniej pracy klimatyzatora i zapewnienia Ci komfortu w lato.

Montaż klimatyzacji wykonany przez naszą firmę. Klimatyzacja zamontowana w luksusowym mieszkaniu, mężczyzna na kanapie.

Klimatyzacja zamontowana w kuchni, kobieta steruje klimatyzatorem. Montaż klimatyzacji wykonany przez KSB Klimatyzacje

Klimatyzacja do grzania

Nowoczesne klimatyzatory, które znajdziesz w naszej ofercie to markowe produkty takich firm jak: LG, Mitsubishi, AUX, Gree, Samsung, DAIKIN, FUJITSU, Haier czy auratsu.

Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, powietrze w Twoim biurze/domu będzie miało nie tylko właściwą temperaturę, ale również będzie miało odpowiedni poziom wilgotności, będzie wolne od alergenów, bakterii czy grzybów.

Wysoka temperatura sprzyja rozwojowi patogenów, a także utrzymywaniu się wysokiego stężenia pyłów alergizujących.

Ponadto nasze urządzenia nie tylko schłodzą powietrze w lato, ale także, jeśli zajdzie taka potrzeba, dogrzeją pomieszczenie w zimę!

Montaż klimatyzacja z funkcją grzania

Zobacz więcej na temat: Klimatyzacja do ogrzewania

Zaufaj nam i pozwól dobrać klimatyzację idealną dla Ciebie. Skontaktuj się z nami!

Montaż klimatyzacja w domu, mieszkaniu i firmie

Na podstawie wielkości pomieszczenia wybierzemy urządzenie o odpowiedniej mocy i parametrach – tak, aby klimatyzacja była wydajna, cicha i funkcjonalna. Dopasujemy klimatyzator do Twojego domu, mieszkania lub biura – uwzględniając jego wielkość, stopień nasłonecznienia oraz Twoje potrzeby. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania typu split do jednego pomieszczenia oraz multi split dedykowane dla klimatyzacji wielu pomieszczeń.

W ofercie mamy dostępne także klimatyzatory kasetonowe, podłogowe lub sufitowe.

Z pewnością znajdziemy rozwiązanie, które sprosta Twoim wymaganiom!